Yeni Superb

Ayrıntıda Mükemmeliyet

Yeni SKODA Superb, SKODA Vision C konsept otomobilinden ilham alınan zamanın ötesindeki çizgileri ve DNA'yı ruhunda taşıyor. Coupé formlu tasarımın baş döndüren keskin ve güçlü çizgiler ile bir araya gelmesi ? olağandışı dengeli, anlamlı ve duygu yüklü bir otomobil ortaya çıkarıyor.Kristal işçiliğine göndermede bulunan tasarım elementleri Superb'in tüm dış bölümünde yer bulurken, otomobilin bütününde ayrıntıya gösterilen özen sonsuz bir zarafetin çarpıcılığını gözler önüne seriyor.

Tasarım


Devrim niteliğinde, duygulara hitap eden, zarif, görkemli? yeni SKODA Superb?in tasarım dili

Tasarım dilinin genel dengesi, çarpıcı hatlı yüzeyleri, hassas ve zarif hatları ? bir bütünden hazırlanmış gibi ? büyüleyicidir. ?

Ön TasarımAyırt Edici ve Güçlü

Hassas, sofistike, dinamik ? yeni SKODA Superb 'in ön görünümünde geniş bir ızgara ve dinamizm dolu keskin yüzeyler, otomobilin güçlü karakterini ortaya koyuyor.

Arka TasarımKuvvetli ve Keskin

Keskin, akıcı ve etkileyici? amiral gemisi modelimizin arka tarafına daha geniş LED far grubu ile ayırt edici bir görünüm kazandırdık.

Dış Ayrıntıları

Sıradışı ZARAFET?
Sonsuz zarafetin yeni tanımı

Yan camların ana çerçevesi sanki tek parçadan oluşmuş gibi temiz ve hassasiyetle konumlandırılmış. Üç boyutlu krom şeritler (Ambition? Döşeme seviyesinden itibaren) camları çevreliyorlar. Pencere hattının alt kısımı arkaya doğru zarifçe bir eğilimle ilerleyip bir yüzgece benzeyen kıvrımla arka yan camda sonlanıyor. Yeni SKODA Superb zamanın ötesinde sunduğu zarafet ile sizi her ayrıntıda güzelliği aramaya davet ediyor?

??

?Kristalize Çizgilerin İHTİŞAMI?
?Çarpıcı bir karşılaşma
??Ön far grubunun derinliği ve keskin hatları iç kısı?mda bulunan kristal yüzeyle mükemmel bir uyum göstererek Superb'in ön bölümündeki ihtişamı gözler önüne seriyor??

?

Tasarımda ÖZGÜNLÜK??
Güzelliğin en özgün tanımı
??Yeni SKODA Superb'in iki parçalı arka far grubu standart LED teknolojisi ile aydınlanmaktadır. Vision C konsept otomobilinden ilham alınarak tasarlanan arka bölüm
Hassas çizgiler, geometrik yüzeyler ve üç boyutlu hatlar markanın özgünlüğünü çarpıcı bir biçimde ortaya koyuyor?
Duyguları Harekete Geçiren DİNAMİZM??
Dinamik çizgilerin muhteşem uyumu Yeni SKODA Superb'in yan profili dinamik ve zariftir. Yüksek dinamizmi vurgulayan ve otomobili 360 derece saran tornado çizgisi, güçlü bir yan profil ile ışık ve gölgelerin etkili bir şekilde kontrastını sağlıyor.?? ?

Lüks İç Mekan


Kendinizi Şımartın.

Yeni SKODA Superb'in içi, dinamik kıvrımların, üstün kaliteli malzemelerin ve maksimum sürüş konforunun mükemmel bir karışımıdır. Yeni Superb sadece hiç olmadığı kadar büyük ve ferah değil, çeşitli konfor özelliklerinin de eklenmesiyle adeta tekerlek üstünde bir salona dönüşüyor. Arka sırada oturanlar dahil olmak üzere tüm yolcuların uzun mesafelerde konfor içinde olmalarını sağlayan lüks iç mekan, lüks detaylar ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. ?

Kapsamlı Çözümler
Her şey konfora yönelik. Multimedya aygıtlarını çok amaçlı deri direksiyon simidi ile kontrol edebilirsiniz ayrıca KESSY (Anahtarsız Giriş, Çıkış ve Çalıştırma Sistemi) sayesinde kapılar kendi kendilerini kilitleyebilir ve otomobili çalıştırabilirsiniz. Adaptif Hız Sabitleyici* (ACC) direksiyonun altında ayrı bir kol ile kontrol edilebilir.??
Konfor Alanında Referans
Araç sürücü ve yolcular için her açıdan kendi sınıfının sınırları ötesinde, geniş imkanlar sunuyor. Spesifik olarak, Superb'in iç alanı sürücü ve yolculara 1507 mm genişlik ve 991 mm tavan boşluğu sunmaktadır.  ?
Özel Ambiyans Seçenekleri
Yeni Superb'te donanım seviyesine bağlı olarak sunulan Ambiyans LED Aydınlatmaları ile otomobilin iç mekanını çevreleyen 3 farklı renk seçeneğini istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.  ?
Birinci Sınıf Seyahat
? Konfor her şeyden önce gelir. Elektronik ayarlanabilir hafızalı (bel desteği dahil)  sürücü koltuğu, tüm yolcula?rın maksimum konforu için üç bölgeli klima ve ön kapılarda iki şemsiye. Bunlar maksimum memnuniyeti ve kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmış konfor özelliklerinin arasından bazıları.? ?
Her Şey Parmak Uçlarınızda
Bir SKODA geleneği olarak ergonomik araç içi tasarıma Yeni Superb'te de büyük önem verilmiştir. Tüm kumandalar sezgisel olarak kullanılabilecek ve karmaşadan uzak bir şekilde konumlandırılmıştır. Üçüncü nesil Superb, elektronik park freni ile donatılmış ilk  SKODA'dır. ??
Işık Gösterisinin Tadını Çıkarın
Sürücü ve ön yolcu, tavan kaplaması ortasında monte olan LED okuma ışığını kullanabilir.??
Daha İyi Bir Multimedia Deneyimi İçin, Simply Clever
Skoda Superb için geliştirilen tablet tutucusu çok sayıda Simply Clever tasarımsal dokunuşlarından sadece bir tanesidir. Arka sırada oturan yolculara, önlerinde bulunan koltukların başlıklarına veya orta kolçağa cihazlarını bağlayabilmelerini sağlar.??

Donanım Seviyeleri

Laurin & Klement - Kahverengi perfore deri (Opsiyonel)
Laurin & Klement ile araç içi siyah / kahverengi deri döşeme ile sunulur. Kapı ve konsol piyano siyahı bir kaplama ile sunulur. Havalandırma özelliğine sahip koltuklar, perfore deri kaplanmıştır.?
Active -? siyah
Active donanım seviyesi şık siyah kumaş döşemeye sahiptir. Kapı ve konsol gri metalik dekor ile sunulur.?
Style- Siyah
Style donanım araç içi siyah kumaş döşeme ve konsola sahiptir. Kapı ve konsol gri fırçalanmış dekor ile sunulur. ?
Prestige? Alcantara bej
Bej renkte Alcantara/deri araç içi Prestige trim seviyesine özel bir seçenektir. Kapı ve konsol koyu gri fırçalanmış dekor ile kaplıdır.?
Prestige? Alcantara siyah
Siyah Alcantara/deri araç içi Prestige donanım seviyesine özgü bir seçenektir. Kapı ve konsol koyu gri fırçalanmış dekor ile kaplıdır.?
Prestige? perfore deri (Opsiyonel)
Havalandırma özellikli perfore deri döşemeler Prestige donanım seviyesinde opsiyonel olarak sunulan bir döşeme seçeneğidir. Kapı ve konsol koyu gri fırçalanmış dekor ile kaplıdır. Havalandırmalı koltuklar siyah perfore deri veya bej perfore deri ile tercih edilebilir.
Laurin & Klement - bej deri
Laurin & Klement ile araç içi siyah / bej deri döşeme ve konsol ile sunulur. Kapı ve konsol piyano siyahı bir dekor ile sunulur.?
Laurin & Klement - kahverengi deri?
Laurin & Klement ile araç içi siyah / kahverengi deri döşeme ve pano ile sunulur. Kapı ve pano piyano siyahı bir kaplama ile sunulur.?

Laurin & Klement.


Güzelliğin, zarif zevkin ve yüksek standartların duygusu.

Laurin & Klement versiyonu ayrıcalıkların tümünü ve maksimum konforu talep edenler için dizayn edilmiştir. Aracın iki tarafında Laurin & Klement rozeti, ön ve arka sırtıklarında yazısı bulunmaktadır. Laurin & Klement'e özel kahverengi deri araç içine, iki tonlu, cilalı tasarımda görünüm arttırıcı 18 "Pegasus jantlar eşlik ediyor.