Rapid Spaceback

Dinamik SKODA tasarımının özgün yorumu

SKODA, Rapid Spaceback sizi, ilk görüşte tutkuyla bağlanacağınız bir otomobil deneyimine davet ediyor. Sportif ve çekici tasarımıyla SKODA tasarım felsefesinin tüm elementlerini üzerinde taşıyan Rapid Spaceback, duyguları harekete geçiren dinamizmi ile tüm dikkatleri üzerine çekecek. Krom kaplı ön ızgara, karakteristik bir görünüm sunarken, ön tamponun altındaki spoiler, Rapid Spaceback'in sportif görünüşünü tamamlamaktadır. Aracın yan tasarımının belirgin öğlerinden olan omuz çizgisi ile Rapid Spaceback?in agresifliğini vurgulanırken, arka bölümdeki keskin ve net yüzeyler otomobilin her yönden görsel mükemmelliğe ulaşmasını sağlamıştır.

Arka farlar
Yanlara doğru uzanan C şeklindeki geniş stop lambaları, yüksek oranda görünürlüğe sahipken aracın güvenliğine dolaylı yoldan destek sağlamaktadır.
Genel Tasarım

Rapid Spaceback, SKODA markası için yeni bir tasarım stili getirirken taze ve görsel açıdan çekici bir bütünlük sunuyor. Ön ızgaranın krom çerçevesinin üzerinde, SKODA logosu belirgin bir şekilde öne çıkarken, ön farlar tasarımın bütünlüğünü sağlamaktadır.

Aynı şekilde spoyler, entegre sis lambalarıyla birlikte aracın yarattığı sağlamlık ve genişlik algısını oluştururken Rapid Spaceback'in yan yüzü, zarif ve sade duruşuyla aracın kompakt tasarımını vurgulayan dinamik çizgilerini öne çıkartıyor.?

Dinamik ve Kompakt
Rapid Spaceback'in arka plakalık etrafında uzanan eğimli tasarımı, aracın dinamik görünümünü tamamlarken, uzatılan cam tavan aracın özgür karakterini gözler önüne sermektedir.
Dinamik Tasarım

Çoğu hatchback model C sütunu ile sınırlıyken, Rapid Spaceback'in bagaj bölümü D sütunu ile başlamaktadır.

C ve D sütunlarının arasında bulunan arka yan cam, kabinin genişlik hissini artırırken yolcularına geniş bir görüş alanı sunmaktadır.

Arka Tasarım
Arka tamponun iki tarafında da yer alan reflektörler, kısıtlı görüş ile yapılan seyahatlerinizde arkanızda seyreden araca Rapid Spaceback'inizin boyutları ile ilgili bilgi verir ve aracınızın zor koşullarda bile görünürlülüğünü sağlar.
Xenon Farlar ve Sis Lambaları?
Gündüz sürüş farları ile birlikte sunulan Xenon farlar Rapid Spaceback'in çekici ve özgün tasarımının vazgeçilmez öğelerindendir.
Karartılmış Arka Camlar?
Karartılmış arka camlar Rapid Spaceback'in tasarım bütünlüğüne katkı sağlarken arkada oturan yolcularında güneşten korunmasına destek verir.

Araç Oluşturucu

Konfigürasyon aracı, içinizdeki otomobil tasarımcısını uyandıracak bir Simply Clever aracıdır ve SKODA Rapid Spaceback'i her açıdan tanımanıza olanak sağlar. Onu favori renginizle giydirin ve aracınıza gerçekten yakışacak jantlar seçin. Aracınızı 360 derece döndürün ve hangi açının en iyisi olduğunu bulun. Konfigürasyon aracı, ayrıca sizi kabine göz atmaya davet edecek. En sonunda, "Gezintiyi başlat" düğmesini tıklayın ve Rapid Spaceback'in dünyasındaki sanal yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Donanım Seviyeleri

Ambition gri
Ön göğüs, Grafit Metalik dekoratif kaplama ve krom ayrıntılarla donatılmıştır. Ambition kabini, opsiyonel olarak Eskitilmiş Gümüş veya Piyano Beyaz dekoratif kaplamalarla sipariş edilebilir.??
Dynamic gri?
Spor koltuklar için siyah/kırmızı döşeme ve Piyano Beyaz dekoratif kaplamalar ile sunulur. Style donanım için opsiyonel olarak mevcuttur.???
Style bej
Bej döşemeye siyah/bej ön göğüs ile Eskitilmiş Gümüş dekoratif kaplama ve hava çıkışları ile vites kolu için krom çerçeveler eşlik eder. Küçük deri paketi, bir deri direksiyon simidinden, vites kolu topuzundan ve el freni kolundan oluşur. Style donanım, opsiyonel olarak Piyano Siyah veya Piyano Beyaz dekoratif kaplamalarla sipariş edilebilir.??
Style siyah
Siyah döşemeye siyah/siyah ön göğüs ile Eskitilmiş Gümüş dekoratif kaplama ve hava çıkışları ile vites kolu için krom çerçeveler eşlik eder. Küçük deri paketi, bir deri direksiyon simidinden, vites kolu topuzundan ve el freni kolundan oluşur. Style donanım için, opsiyonel olarak Piyano Siyah veya Piyano Beyaz dekoratif kaplamalar sipariş edilebilir.??
Ambition siyah
Ön göğüs, Grafit Metalik dekoratif kaplama ve krom ayrıntılarla donatılmıştır. Gösterge tablosu bir yol bilgisayarı ile donatılmıştır. Ambition kabini, opsiyonel olarak Eskitilmiş Gümüş veya Piyano Beyaz dekoratif kaplamalarla sipariş edilebilir.??

İç Mekan Detayları

Donanım seviyesine bağlı olarak, Siyah&Gri, Siyah&Bej veya Siyah-Siyah döşemeleri ve kaplamaları tercih edebilirsiniz. Ambition ve Elegance donanım seçeneklerinde ise bu üç kombinasyona dört dekoratif kaplama seçeneğinden biri ile kombine edebilirsiniz.

 

Rapid Spaceback'in tüm koltukları, ergonomik, yüksek süratlerde sportif sürüşlerde sürücüyü ve yolcuyu virajlarda sabit tutan yüksek yan dolgularla birlikte sunmaktadır.
Oldukça geniş arka diz mesafesi
1.428 mm genişliğindeki kabin ve arka tarafta sunduğu geniş diz mesafesi uzun yolculuklarınızın konforlu ve rahat bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.
Ergonomik iç mekan
Bej döşemeyle birlikte ve Saten Siyah/Kaya Beji ön göğse sahip Elegance kabini, çeşitli krom bileşenlerle donatılmıştır. (örneğin, üç kollu direksiyon simidindeki kaplamalar, havalandırma ızgaraları, vs.).???
Dekoratif şeritler
Grafit Metalik, Eskitilmiş Gümüş, Piyano Beyazı ve Piyano Siyahı olmak üzere çeşitli dekoratif şeritler, ön göğsün görünümünü zevkinize göre kişiselleştirmenize olanak sağlar.???
Spor koltuklar
Dynamic spor koltukları hem konforlu hem de işlevseldir.???
Her şey parmaklarınızın ucunda
Ergonomiye özen gösterilen Rapid Spaceback'in ön konsolunda bütün kumandalar sezgisel kullanıma göre yerleştirilmiştir ve rahatça ulaşabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.???
Küçük deri paketi
Rapid Spaceback'in direksiyon simidi, vites kolu topuzu ve el freni deri olarak sunulmaktadır.
Piyano Black dekoratif kaplama ile donatılmış spor direksiyon simidi
Çok fonksiyonlu direksiyon simidinin sportif tasarımı, ön göğüsteki Piyano Black dekoratif şeridin tasarımıyla oldukça uyumludur.???
Piyano Beyaz dekoratif kaplamalı spor direksiyon simidi
Çok işlevli direksiyon simidinin sportif tasarımı, ön göğüsteki Piyano Beyaz dekoratif şeridin tasarımıyla oldukça uyumludur.???
Grafit Metalik dekoratif kaplama ile donatılmış spor direksiyon simidi
Çok işlevli direksiyon simidinin sportif tasarımı, ön göğüsteki Grafit Metalik dekoratif şeridin tasarımıyla tamamen uyumludur.?? ????

Aksesuarlar

Otomobil meraklılarının mutlaka sahip olması gereken bir başka kabin donanımı Daha fazlası...
Paslanmaz çelik pedallar

Harika bir görünüme sahip olan bu sportif pedal kaplamaları, aracınızın kabinini bir yarış kokpitine dönüştürmeye yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik kaplamaların üzerinde, kaymayı önleyen kauçuk dolgular bulunuyor ve sürücünün aracı mükemmel bir şekilde kontrol etmesine olanak sağlıyor. Pedallar, aracın manuel veya otomatik şanzımanlı olmasına bağlı olarak iki ve üç parçadan oluşan setler halinde sunuluyor.

Daha dinamik bir gövde tasarımı için parlak siyah parçalar Daha fazlası...
Sportif Görünüm Paketi Yan ayna kapakları, ön spoyler ve yarış şeridi çıkartmaları dahil olmak üzere bir dizi parlak siyah bileşen, Rapid Spaceback'e bir yarış otomobilinin dinamik stilini kazandırıyor. Pakete gövde rengindeki tavan spoylerini de ekleyin ve diğerlerinden farkınızı gösterin. Bir yarış sürücüsü gibi hissetmek için ağır, yakıta susamış bir motora ve pahalı özel parçalara ihtiyacınız yok. Ancak dikkatli olun, kask pakete dahil değil.??
Tasarım, dinamik ve fonksiyonel aksesuar Daha fazlası...
Tavan spoyleri Tavanla aynı renkte teslim edilen tavan spoyleri, özellikle yandan bakıldığında aracın dinamik görünümünü öne çıkarıyor. Ancak hepsi bu kadar değil! Aynı zamanda, hava akışını değiştiriyor ve havanın aracın arkasındaki alana yönlenmesini sağlıyor. Sonuçta, arka cam kirlenmeye karşı daha fazla korunuyor, çok sık temizlemenizi gerektirmiyor ve size arkada iyi bir görüş alanı sağlıyor.??
Aracınıza bindiğiniz o özel an için Daha fazlası...
Dekoratif kapı eşiği kaplamaları siyah Kapı eşiğinin boyasını yolcuların ayakkabılarındaki taşlardan ve kirden korumasının yanı sıra, bu dekoratif kapı eşiği kaplaması seti aracın görünümünü de bir üst seviyeye taşıyor. Temizlenmesi kolay, yüksek kaliteli ABS malzemeden üretildi. Set, ikisi ön ve ikisi arka eşikler için olmak üzere dört parçadan oluşuyor ve ön kaplamalar Rapid logosunu taşıyor. İki versiyondan birini seçebilirsiniz; tamamen siyah ve alüminyum kaplamalı siyah.?
Aracın görsel potansiyelinin zirvesine ulaşın Daha fazlası...
17 inç Savio alaşımlı jantlar Nefes kesici alaşım jantlar, herhangi bir otomobili hayran olacağınız bir objeye dönüştürebilir. Bu kesin. Rapid Spaceback'in sportif 17 inç alaşım jantlarla nasıl görüneceğini hayal edin! Çift renkli (siyah/gümüş) Savio jantlar sunulmakta olan serinin en çekici modelleri arasında yer alıyor ve aracınız için mükemmel görünümü hazırlarken dikkatinizi çekecek ilk öğe olmalı.??
Ne için kullanırsanız kullanın, bagaj kuru ve temiz kalır Daha fazlası...
Plastik bagaj havuzu SKODA Orijinal Aksesuarları sadece kişiselleştirme ürünleriyle sınırlı değil. Aynı zamanda, seyahatleri ve aracın kullanımını çok daha keyifli hale getirecek pratik aksesuarlar da içeriyor. Bu aksesuarlardan biri de yükseltilmiş kenarlarıyla (10 cm) bagaj bölmesinin kusursuz olmasını sağlayan ve kirlenmesini önleyen plastik bagaj havuzu.??