Kodiaq

Unutulmaz yolculuklar ince düşünen yol arkadaşları ile güzel


?KODA Kodiaq zekice düşünülmüş bir çok fonksiyonel çözüm ile ihtiyaçlarınızın her koşulda karşılanmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak 3. sıra arka koltuk ile tercih edilebilen Kodiaq ile unutulmaz yolculuklara hazır olun.

Rahat ve konforlu bir sürüş


Seyahat etmek bazen zorlu ve yorucu bazen de harika bir deneyime dönüşebilir. Biz ikincisini tercih ettiğimiz için yeni ?KODA Kodiaq kullanıcının konforu temel alınarak tasarlandı. Örneğin tüm kumandalar parmak ucunuzda olacak şekilde ergonomik olarak yerleştirilirken donanım ve teknoloji hem günlük ihtiyaçlarınızı hem de modern bir SUV'den beklenecek yüksek teknolojiye sahip donanım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Siz yalnızca direksiyonun başına geçin ve yolculuğun keyfini çıkartın.

Konfor özellikleri

3 bölgeli iklimlendirme sistemi

3 bölgeli iklimlendirme optimum iç mekan sıcaklığını garanti eder. Sürücü, öndeki yolcu ve arkadaki yolcular kendi bireysel bölgelerindeki sıcaklığı kontrol edebildikleri için tüm aile konfor içinde seyahat eder.?

360 Derece Çevre Görüş Sistemi

Otomobilin etrafını tüm açılarıyla görmek mi istiyorsunuz? 360 Derece Çevre Görüş Sistemi arka ve ön bölümde 1'er adet ve dikiz aynalarında 2 adet geniş açılı lenslerle elde edilen görüntüleri aracın multimedya sistemine yansıtır.