Kodiaq

SKODA KODIAQ tam da hayallerinizdeki gibi!

Kodiaq araç oluşturucu uygulaması ile içinizdeki otomobil tasarımcısını uyandırın ve Yeni ŠKODA KODIAQ'ı her açıdan tanıyın. En sevdiğiniz rengi seçin, uygun jantları bulun ve  KODIAQ’ı zevklerinize göre tasarlayın.
 
 

ŠKODA KODIAQ güçlü tasarım, ileri teknoloji, gelişmiş multimedya özellikleri ve işlevsel çözümlerin etkileyici kombinasyonuyla her koşulda en iyi yol arkadaşınız.

 
 
 

 

 
 
 
 
 
Doğal Ortam

Akıllı 4 çeker sistemi ve yerden yüksekliği ile off-road maceralar için adeta davet niteliğinde. Otomobilin manevra yeteneği, rijit yapısı ve güçlü motorları, engebeli ve zorlu araziler için birebir.

 
 
 
Yeni keşifler için macera sever yol arkadaşınız Daha fazlası
Keşifler dünyası

En zorlu şartlara hazır Kodiaq şehir içinde ve arazide tüm güçlüklere meydan okumaya hazır.

İseğe bağlı olarak tercih edilebilen 7 koltuklu versiyon uzun yolculuklarda dahi araç içi yolculara yüksek konfor vaat ediyor. Daha fazlası
Genişlik ve ferahlık Yedi koltuk ve sınıfının en geniş bagaj bölmesi, geniş ve ferah iç alanın en çok göze çarpan özellikleridir. Ön ve ikinci sıra yaşam alanlarının genişliğini söylemeden geçmek olmaz.?
Bilgi ve eğlence sistemlerinde sınırsız bağlantı Daha fazlası
Multimedya Yeni KODIAQ'ın gelişmiş bilgi ve eğlence sistemleri, mobil cihazlarınız kolayca eşleşebilmektedir.  Standart olarak sunulan Bolero 8" Multimedya Sistemi ile yolculuklara keyif katacak.
Güvenlik donanımının zenginliği sizin ve ailenizin maksimum güvenliği düşünülerek tasarlandı Daha fazlası
Güvenlik ŠKODA KODIAQ en güncel aktif ve pasif güvenlik donanımları sayesinde sizin ve ailenizin güvenliğinden taviz vermiyor.
Kontrol tamamen sizde! Daha fazlası
Konfor Opsiyonel olarak sunulan Dinamik Şasi Kontrol Sistemi ile Kodiaq'ın sürüş dinamiklerine kişisel dokunuşunuzu katın.
Her OFF-ROAD ayrı bir macera! Daha fazlası
Off-road modu Büyük bir SUV modelin şehir içinde olduğu kadar şehir dışında da yeteneklerini en üst seviyede göstermesi beklenir. Akıllı 4 çeker sistemi ve yerden yükseklik, isteğe bağlı olarak tercih edilen Off-Road modu ile mükemmel bir uyum sergileyerek Kodiaq'ın tavizsiz bir şekilde yoluna devam etmesini sağlıyor.
 
 

ŠKODA KODIAQ